W związku z wciąż rosnącym zapotrzebowaniem na profesjonalne usługi wsparcia udziału w targach, utworzyliśmy zespół specjalistów do obsługi klientów w tym obszarze.
Z uwagi na bardzo obszerne portfolio oraz w trosce o jeszcze większą wygodę stworzyliśmy dla Ciebie odrębny serwis internetowy, gdzie znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą wyłącznie targów.

Kompleksowa obsługa udziału w targach

Zorganizujemy od podstaw udział Twojej firmy w targach.Bez pośredników, podwykonawców i bez problemów.

Marka GMEXPO powstała w wyniku wciąż rosnącego zapotrzebowania naszych klientów na profesjonalne usługi wsparcia w organizacji udziału w międzynarodowych targach.

Ekspozycja produktów na targach może przynieść wiele korzyści, lecz jeśli nie będziemy do takiej imprezy odpowiednio przygotowani, może się również okazać źródłem wielu problemów.

Kluczowym czynnikiem sukcesu w przypadku każdych targów jest oczywiście sam produkt, który chcemy pokazać i to właśnie na nim należy skoncentrować największą uwagę. Wiemy, że jesteś najwyższej klasy specjalistą w swojej branży i to właśnie na Tobie spoczywa odpowiedzialność przygotowania produktu, który zachwyci odwiedzających targi i być może Twoich przyszłych klientów. Wiemy też, że w dzisiejszych czasach kiedy mamy już prawie wszystko, stworzenie produktu unikalnego, wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju to nie lada wyzwanie, któremu trzeba się poświęcić ogrom czasu i zaangażowania.

Zastanawiałeś się czy warto równolegle „marnować” ten czas na takie przyziemne sprawy jak rejestracja udziału, wszystkie formalności z tym związane, zabudowa stoiska, przyłącza, spedycja, procedury celne, transport i nocleg dla pracowników, kończąc na kwestiach reklamy i promocji? Czy jeśli wyprodukujemy wyborną czekoladę i opakujemy ją w szary papier osiągniemy sukces? Na pewno znajdzie się paru wybitnych koneserów, którzy docenią Twój kunszt, ale czy dzięki nim stworzysz wolumen sprzedaży?
Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania brzmiały 3xNIE jesteśmy już na tej samej ścieżce rozwoju, na której pojawia się marka 321expo, a wraz z nią zespół profesjonalistów, dzięki którym będziesz mógł poświęcić się w całości stworzeniu tego jedynego w swoim rodzaju produktu, a my go tylko dla Ciebie opakujemy.

Jesteśmy na rynku już od 2003 roku